Wichar87 napisał(a):

|
Do 60 minuty (chyba) były dwie zmiany? I dalej będę za Kaziem! Jankowski nie trafia setki zmieńmy trenera? Dziwna logika. Proponuję zamienić Jankowskich i Boguskich na piłkarzy, wtedy rozliczać trenera.
|
Na razie chyba są to kwestie drugorzędne, biorąc pod uwagę fakt, iż właściwie nie wiadomo co stanie się z Wisłą w przerwie zimowej.