Wojtas napisał(a):

|
P.S czemu oni są tacy niechlujni ,niedokladni,czasem az sie przekreca czlowiek jak mozna tak paratczyć cos co wydaje sie banalnie proste,mowa zwlascza o Jankowskim.
|
Takich sobie zakontraktowaliśmy. Na takich nas stać. Większość nie jest w stanie utrzymać wysokiej, równej formy przez dłuższy czas, większość ma jakieś felery. Dlatego wszystko toczy się od przebłysku do przebłysku i kończy od kilku lat miejscami poza podium.