Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 21.11.2015, 00:09
Cywka,Uryga ....i jak tu wygrać mecz

ci ludzie sa na I lige za słabi

generalnie powoli męczy mnie ta Wisła,bez zębu i woli walki,jak przegraja Derby ,albo i nawet zremisują, (odpukać) to Kazek moze poleciec.

P.S czemu oni są tacy niechlujni ,niedokladni,czasem az sie przekreca czlowiek jak mozna tak paratczyć cos co wydaje sie banalnie proste,mowa zwlascza o Jankowskim.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.11.2015 o godz. 00:14.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując