Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 21.11.2015, 00:06
Jankowski dno dna.. Tę sytuację, co miał z 4 minuty strzeliłoby 90% użytkowników tego forum.. Jak sobie pomyślę, że Turcy dawali za niego 500 tys. euro, oferta nie została zaakceptowana, a ten najemnik sam później wypowiadał kontrakt i teraz bierze pewnie ok 40 tys miesięcznie to ręce i nogi opadają..

Popović - ani jednego udanego zagrania, wszystkie dośrodkowania w kosmos.

Brak pomysłu na grę, jak idzie, to idzie. Jak nie idzie, to nie wiemy co robić oprócz zmian w 93 minucie..

Po zejściu Burego nie było nikogo, kto mógłby pociągnąć grę do przodu. Jedynie Cierzniakowi wypada podziękować za punkcik..
Odpowiedz cytując