|
Jankowski dno dna.. Tę sytuację, co miał z 4 minuty strzeliłoby 90% użytkowników tego forum.. Jak sobie pomyślę, że Turcy dawali za niego 500 tys. euro, oferta nie została zaakceptowana, a ten najemnik sam później wypowiadał kontrakt i teraz bierze pewnie ok 40 tys miesięcznie to ręce i nogi opadają..
Popović - ani jednego udanego zagrania, wszystkie dośrodkowania w kosmos.
Brak pomysłu na grę, jak idzie, to idzie. Jak nie idzie, to nie wiemy co robić oprócz zmian w 93 minucie..
Po zejściu Burego nie było nikogo, kto mógłby pociągnąć grę do przodu. Jedynie Cierzniakowi wypada podziękować za punkcik..
|