|
Wrocilem z roboty odpalilem skrot i zaluje ze Jankowski nie chcial isc do tych Turkow. Nie trafic do takiego pustaka to ja moge ale nie zawodowy pilkarz. Chcial rozwiazac umowe bo Wisla nie placi ale za co ma mu placic? Za takie cos powinna byc kara pieniezna. Nie pierwszy jego mecz gdzie nie wykorzystuje doskonalych sytuacji. Niech wezmie Buchalika pod reke i wypierdala daleko stad.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|