|
Hańba. Zobaczycie co będzie za tydzień. ..zobaczycie. i wtedy jacyś śmieszni forumowicze nie będą mi pisać żeby nie srał. Będzie wstyd. Hańba żeby nie wygrać z tak słabym Górnikiem. Moskal jest matołem żeby nie wprowadzać Handzlika czy Kuczaka zamiast Popovica. Słaby trener dziad. Jaki wstyd
|