Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 20.11.2015, 23:04
Hańba. Zobaczycie co będzie za tydzień. ..zobaczycie. i wtedy jacyś śmieszni forumowicze nie będą mi pisać żeby nie srał. Będzie wstyd. Hańba żeby nie wygrać z tak słabym Górnikiem. Moskal jest matołem żeby nie wprowadzać Handzlika czy Kuczaka zamiast Popovica. Słaby trener dziad. Jaki wstyd
Odpowiedz cytując