|
Tradycyjna poreprezentacyjna chujnia.
Rozumiałem sabotażystę Pana Jankowskiego w meczach z Ruchem, dzisiaj już nie potrafię.
Boguś to nie wiem co miał dzisiaj robić, ale on sam pewnie nie wiedział.
Wszyscy na Derby!
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|