Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 20.11.2015, 22:40
No frajersko stracone punkty, biorąc pod uwagę pierwszą połowę. Sytuacje potrafiliśmy sobie stwarzać, gorzej, że do sieci piłka wpadła tylko raz.
Ja osobiście bardzo nie lubię, gdy Wisła szybko zdobywa bramkę. Potem wydaje się, że wszystko jest już ok, niby drużyna się stara, klepie piłkę, ale rywal ma prawie cały mecz, żeby odpowiedzieć. Co nie jest trudne, bo Wisła to jest potęga, ale nie piłkarsko. Przynajmniej nie w tej chwili.
Odpowiedz cytując