Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 20.11.2015, 22:36
Od dawna powtarzam, że mamy połowę podstawowego składu, która nie reprezentuje poziomu ekstraklasy a nawet I ligi.
Nazwiska są powszechnie znane i nie będę ich powtarzał.
Do przerwy powinno być ze 4 w sieci i dajemy pograć młodym.
Do przerwy w ofensywie graliśmy taki sam kabaret jak ostatnia drużyna w tabeli. Ten sam poziom.
Tylko dzięki przyzwoitej obronie to nie był mecz ostatnich dwóch drużyn.

Wydarzeniem meczu celny strzał Urygi. Będzie jak znalazł do filmiku na Youtube.
Odpowiedz cytując