Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 20.11.2015, 22:33
Niechluje do kwadratu.
Wszyscy - no prawie - po kolei.
Wyjątki dziś to Jović i Mąka.
Kiedy jakiś zawodnik prowadzi piłkę inni sprytnie się chowają. Nikt nie wymusza podania ruszeniem na wolne pole. W konsekwencji wszystkie piłki wędrują do rywala.
Do tej pory popierałem Jankesa, teraz mam go serdecznie dosyć. Tyle spieprzonych piłek, Boguski niewidoczny, Burliga tak sobie, Sadlok tyle zmaścił, co nigdy, Brożek, sorry, ale też dość kiepsko. On ze swoimi niby zwodami jest po prostu przewidywalny.
Popovic niech wraca do I ligi.

Pewnym usprawiedliwieniem mogą być warunki pogodowe i terenowe. A Górnikowi, zwłaszcza w II połowie bardziej się chciało.

Ale jaja... zremisować z parodystami z Zabrza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując