Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 20.11.2015, 22:29
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ale mamy ....a prymitywnych kopaczy...
Prymitywna gra z prymitywnie slabym zespolem...
Nic ....a z tego nie bedzie....
99 remis w sezonie...
Nadal nie rozumiem skad kopacze Popoviczo-Jankowskie znalazly sie w tym zespole...
Przecież taki jankowski (celowo z małej litery) to idealne odzwierciedlenie pyty i dziadostwa w całym klubie.

Dzisiejsza postawa w 2 połowie to całkowita kompromitacja.
Z takim podejściem to strach się bać co będzie za tydzień.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując