63.5 Kg napisał(a):

Ale mamy ....a prymitywnych kopaczy...
Prymitywna gra z prymitywnie slabym zespolem...
Nic ....a z tego nie bedzie....
99 remis w sezonie...
Nadal nie rozumiem skad kopacze Popoviczo-Jankowskie znalazly sie w tym zespole...
|
Przecież taki jankowski (celowo z małej litery) to idealne odzwierciedlenie pyty i dziadostwa w całym klubie.
Dzisiejsza postawa w 2 połowie to całkowita kompromitacja.
Z takim podejściem to strach się bać co będzie za tydzień.