Temat
:
[16 KOLEJKA] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 20 listopada, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
saymon
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
27
20.11.2015, 22:29
Wygranie dwóch meczy z rzędu, to dla naszych kopaczy mission impossible
"Możesz zmienić żonę, poglądy polityczne, nawet religię. Ale nigdy, ale to nigdy nie możesz zmienić swojej ukochanej drużyny"
saymon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do saymon
Znajdź inne posty napisane przez saymon