Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.11.2015, 22:27
1. Jeśli zespół partaczy sytuację, jakie miał Jankowski, to absolutnie nie zasługuje na wygraną.
2. Znowu gramy w 9. Jankowskiego - parodysty futbolu nie ratuje tutaj nawet asysta. Za tą setkę powinien zostać zesłany na treningi z nastolatkami i podawać im miesiąc piłki. Uryga - kolejny parodysta, grający na alibi frajer. 190 cm, 90+ kg chłop stoi w polu karnym i patrzy, jak piłka leci typowi na głowę. NO ....A MAĆ. Wyjebać ich obu ze składu, po prostu serce się kraje, jak się patrzy na ich grę.
3. Gra Wisły super-mega-słaba, nie wiem co oni robili przez ostatnie 2 tygodnie.
4. Walnę sobie chyba meliskę.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 20.11.2015 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując