Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 20.11.2015, 22:26
Dopóki będziemy mieć w składzie amatorów Uryge, Jankowskiego, Popovocia czy Cywke dopóty nie będziemy wygrywać.

Swoją drogą ciekawe czy taki Uryga by się jakoś wyróżniał piłkarsko na osiedlowym orliku.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując