Patrvk napisał(a):

|
No i Wisła będzie bez długów a miasto odzyska pieniądze po sprzedaży klubu, tylko musiał by ją kupić ktoś ogarnięty ( i broń boże do TS-u )
|
Czyli Krakòw wykłada stokilkanaście baniek i znajduje łosia, który płaci tyle samo? wszystko z Wami dobrze?