Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10291
Stary 20.11.2015, 20:58
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
No i Wisła będzie bez długów a miasto odzyska pieniądze po sprzedaży klubu, tylko musiał by ją kupić ktoś ogarnięty ( i broń boże do TS-u )
Czyli Krakòw wykłada stokilkanaście baniek i znajduje łosia, który płaci tyle samo? wszystko z Wami dobrze?
Odpowiedz cytując