Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6608
Stary 20.11.2015, 20:25
Od samego początku cisnę takim samym ustawieniem. W zależności od przeciwnika koryguje tylko nastawienie - kontrola/standardowa/kontratak/defensywa. Z ról zawodników to tylko czasem jednemu wysuniętemu rozgrywającemu ustawiam atak bądź odbierającemu wsparcie. To jest moje optymalne ustawienie. W pierwszym sezonie więcej kombinowałem z rolami.

Odpowiedz cytując