Od samego początku cisnę takim samym ustawieniem. W zależności od przeciwnika koryguje tylko nastawienie - kontrola/standardowa/kontratak/defensywa. Z ról zawodników to tylko czasem jednemu wysuniętemu rozgrywającemu ustawiam atak bądź odbierającemu wsparcie. To jest moje optymalne ustawienie. W pierwszym sezonie więcej kombinowałem z rolami.
