Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10289
Stary 20.11.2015, 18:41
^^ Moim zdaniem to właśnie najlepszy scenariusz, miasto przejmuje klub i oddłuża go. Po czym sprzedaje jakiemuś sensownemu inwestorowi bądź oddaje pod zarząd TS.
Odpowiedz cytując