|
wygrana dzisiaj i w derbach (3 mecze wygrane z rzędu) - nie pamiętam kiedy coś takiego ostatnio się zdarzyło w sezonie 2013/2014 kolejno Pogoń, Piast i starozakonni..... pięknie byłoby powtórzyć i przedłużyć taką serię, ale po derbach mamy Amikę na wyjeździe i Legię u siebie
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|