Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 20.11.2015, 15:48
wygrana dzisiaj i w derbach (3 mecze wygrane z rzędu) - nie pamiętam kiedy coś takiego ostatnio się zdarzyło w sezonie 2013/2014 kolejno Pogoń, Piast i starozakonni..... pięknie byłoby powtórzyć i przedłużyć taką serię, ale po derbach mamy Amikę na wyjeździe i Legię u siebie
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując