Viper napisał(a):

|
^^ ale ona temu nie zaprzecza, tylko stwierdza że jeśli nie uda się klubu sprzedaż poważnemu inwestorowi to znajdzie się inne rozwiązanie. Pytanie jakie? Upadek klubu nie jest na rękę także miastu, które zbudowało za 600mln obiekt, na którym można organizować tylko mecze piłkarskie. Nie jeden samorząd już klub utrzymywał, może tu skończy się podobnie.
|
Klub na garnuszku miasta to rozwiązanie patologiczne. Takie coś mogłoby funkcjonować tymczasowo, przez bardzo krótki okres i do czasu znalezienia
odpowiedniego właściciela. Oby taki scenariusz nie sprawdził się.