|
Senior Member
Offline
|
#6603

20.11.2015, 13:23
|
Kamson napisał(a): 
Ciekawe co spieprzą w silniku meczowym nadchodzącego FMa 
Korci mnie żeby go kupić w tym roku ale pewnie grywalny stanie się po pięciu łatkach za pół roku...
|
Już wiem co spieprzyli.
Zamurowali bramki.

|
|