mari339 napisał(a):

Czas wreszcie zwyciężyć dwa razy pod rząd w tym sezonie. Patrząc na pozycję Górnika w tabeli, to dobry rywal, by w końcu się przełamać!
|
Zapewne na forum Górnika można by ujrzeć post napisany w podobnym tonie. (Tak przypuszczam, gdyż tam nie zaglądam):
"Wisła gra w kratkę i nie wygrywa 2 razy z rzędu. Patrząc na to, że grają w kratkę to są idealnym rywalem na nasze przełamanie."