Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 19.11.2015, 09:38
mari339 napisał(a):Wyświetl post
Czas wreszcie zwyciężyć dwa razy pod rząd w tym sezonie. Patrząc na pozycję Górnika w tabeli, to dobry rywal, by w końcu się przełamać!
Zapewne na forum Górnika można by ujrzeć post napisany w podobnym tonie. (Tak przypuszczam, gdyż tam nie zaglądam):
"Wisła gra w kratkę i nie wygrywa 2 razy z rzędu. Patrząc na to, że grają w kratkę to są idealnym rywalem na nasze przełamanie."
Odpowiedz cytując