Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 19.11.2015, 00:14
Gornik musi wygrac mecz zeby powoli odbic sie od dna.Beda musieli sie otworzyc a nie bronic remisu. Obrona Gornika nie zachwyca w ofensywie tez fajerwerkow nie widac. Mam nadziej ze uda sie w koncu wygrac drugie spotkanie z rzedu. Tylko jak za bardzo licze na latwe 3pkt to czesto mnie rozczarowuja Wygrac w Zabrzu pozniej u siebie i bedzie git.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując