Powiem tak, ważniejszy od wyniku meczu z Górnikiem, jest wynik następnej potyczki derbowej. Jak mamy się napuszyć zwycięstwem z Górnikami i podejść do derbów sielankowo to wolę już nawet z nimi przegrać (czytaj. zremisować).
Bo z całym szacunkiem, mamy wygrać 3 mecze z rzędu? w to nie uwierzę
