|
No ale przy tych super cenach dochodzi pewne niebezpieczeństwo trafienia podróby...
Ja bym monitorował makro, selgros, biedronkę, real i szukał dobrej ceny w ten sposób.
Dużo nie urwiesz, lepiej oszczędności szukać gdzie indziej.
Może np jakaś karta ze zwrotem za zakupy albo jakieś bony np sodexo na allegro i już więcej zaoszczędzisz niż się teraz naszukasz.
Aha i ludzie nie tankują czystej jak wcześniej, połówka na parę to i tak z górką.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|