Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17786
Stary 18.11.2015, 11:27
Cytat:
GK- Baran
DC-Osyra
DC-Danch/Kokoszka
DL-Sylwestrzak
DR-Zbozien

DM-Góralski/Murawski

MC-Cierpka
MC-Kapustka
MC-Cebula/Sierpina/
MC-Kupczak/Babiarz

AMC-Marquitos

SC-Priskin (był temat latem ale nas nie stac było na 10K E miesiecznie)
Jeśli chodzi o mnie to Marquitos ani trochę mnie nie przekonuje, widziałem kilka spotkań w 1 lidze z jego udziałem i mam wrażenie że u nas nie poradziłby sobie.
Danch..... jestem za, a jeżeli chodzi o Priskina to chyba jego ściągnięcie będzie niemożliwe ze względów finansowych, choć on mógłby u nas fajnie się wkomponować.

http://www.transfermarkt.pl/henok-go...l/spieler/6838 Podobno Lech i Legia starają się o tego zawodnika, za miesiąc będzie wolnym zawodnikiem, można spróbować, a nóż...

http://www.transfermarkt.pl/zdenek-o.../spieler/72947 Zdenek Ondrasek nie przedłużył kontraktu w Tromso (28 meczów, 9 bramek i 4 asysty) w styczniu do wzięcia za darmo ....
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 21.11.2015 o godz. 14:05.
Odpowiedz cytując