Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28607
Stary 18.11.2015, 10:05
No właśnie makro tragedia część wódek sporo droższych niż w zwykłej hurtowni, natomiast zaskoczył mnie Selgros bo ma najniższe, nawet mniej niż Alti, I właśnei z tym Alti mam problem bo sądziłem że co hurtownia to będą mieli inne ceny a tutaj czy kupuje w Krakowie czy gdzie indziej to ceny takie same. Stumbrasa chciałem ale nie ma gdzie znaleźć dobrej ceny a smakowo jest dość delikatna. Jak nie ona to faktycznie jestem za Stockiem. Chyba że ktoś z kolegów tez na najbliższą przyszłość potrzebuje małe co nieco to możemy złożyć zamówienie wspólnie pewnie wtedy negocjacje cenowe przy dużel ilości będą łatwiejsze.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując