Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#934
Stary 18.11.2015, 09:22
tak, ale to nagranie z meczu jest. Nikt się nie pokusił o jakiś fajny montaż z bramkami, wywiadami itp? Tyle było kapitalnych filmików wypuszczanych przez Wisłę podczas trwania akcji, że aż się prosi o jakąś puentę.
Odpowiedz cytując