Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12057
Stary 17.11.2015, 18:13
R33 napisał(a):Wyświetl post
Nie może właśnie, musisz być tylko osobiście z dowodem. ;/
Mała aktualizacja.
https://www.facebook.com/SKWK1906/posts/919156441472213

Tak więc już można odbierać bilet za kogoś, musimy mieć jego kk albo dowód.
Odpowiedz cytując