Przeczytaj dwa razy skonsultuj z kimś mądrzejszym i dopiero udzielaj się na forum. Przywożą imigrantów z terenów Bałkanskich i na terenie Polski gdy nie uda im się przedostać na terytorium Niemiec zostają zatrzymani . Straż graniczna nie może ich odesłac do rodzimego kraju więc zostają umieszczeni w ośrodku dla uchodzców na terytorium Polski.