Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 17.11.2015, 16:04
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
W leb sie obaj jebnijcie
Pomijajac juz fakt, ile w tym prady, przeciez przysluguja sie naszemu krajowi. Probuja pozbyc sie imigrantow z obszaru naszej ojczyzny. Na hipokrytow to bardziej wy wychodzicie takimi wpisami.
Przeczytaj dwa razy skonsultuj z kimś mądrzejszym i dopiero udzielaj się na forum. Przywożą imigrantów z terenów Bałkanskich i na terenie Polski gdy nie uda im się przedostać na terytorium Niemiec zostają zatrzymani . Straż graniczna nie może ich odesłac do rodzimego kraju więc zostają umieszczeni w ośrodku dla uchodzców na terytorium Polski.
Odpowiedz cytując