Karherop napisał(a):

Nie przesadzajmy. Gdzieś czytalem że sponsora na koszulki można znalezc bez problemu, ale kazda ofertę ponizej 2 milionów złotych Cupial wyrzuca do kosza..
A ile to drużyn w naszym kraju gra w pucharach? 2? A jakos sponsora na koszulkach ma prawie kazdy..
Gdyby nie zaborczosc Cupiala, dawno juz mielibyśmy jakiegokolwiek sponsora...
.
|
Wydaje mi się że powielasz historię z Żywcem.