Kocur napisał(a):

Ale Ty myślisz logicznie - oni nie.
Spróbujmy sobie przypomnieć co zrobili po ostatnich wydarzeniach w tej redakcji ...
...
...
...
...
...
Poparli otwarcie się na przybyszów z kozo-grodu.
|
No zobaczymy w najblizszych dniach. Dla nas dobrze byloby zeby sie jakos postawili.
Czytam (dukam w zasadzie) własnie hiszpański ElPais gdize cytują Juncker'a który nadal che utrzymac obecny kurs jeśli chodzi o uchodzców.
Natomiast minister spraw wewnętrznych hiszpanii na forum miedzynarodowym wprost powiedział że nie da się odróżnić islamistów od uchodźców. Jako argument podał fakt że zeszłej zimy ambasada hiszpańska w Turcji informowała że zostało skradzone ok 1.5 tysiąca syryjskich paszportów 'in blanco' które chodza na czarnym rynkku 2.500 dolarów za szutkę.

To tak z ciekawostek.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA