|
Trafnie. Takze prawdopodobnie będziemy utrzymywani pod respiratorem bo moze akurat znajdzie sie chetny na kupno klubui Cupiał odzyska choć troche kasy. Gdzie w tym dobro Wisły ? A sponsora ktorego obiecał pan prezes dawno temu jak nie było, tak nie ma..
|