Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10269
Stary 15.11.2015, 15:38
Trafnie. Takze prawdopodobnie będziemy utrzymywani pod respiratorem bo moze akurat znajdzie sie chetny na kupno klubui Cupiał odzyska choć troche kasy. Gdzie w tym dobro Wisły ? A sponsora ktorego obiecał pan prezes dawno temu jak nie było, tak nie ma..
Odpowiedz cytując