W komentarzu do tego wywiadu:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...783,1,727.html
użytkownik Kriss postawił ciekawą hipotezę dotyczącą postępowania Smudy. Pozwolę sobie zacytować:
Cytat:
~Kriss :
Teraz rozumiem dlaczego Franciszek Smuda poszedł do Sądu Polubownego , odszkodowanie jest bez podatku VAT , a tak wystawiając Wiśle fakturę musiałby z tego 23% odprowadzić do Urzędu Skarbowego , Wisla na wyroku Sadu jest stratna ,gdyż nie może odliczyć podatku VAT od odszkodowania
|
Czy ktoś może potwierdzić, ze faktycznie dzięki wyrokowi Sądu polubownego zyskałby na tym taką korzyść
