Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10875
Stary 14.11.2015, 13:42
W komentarzu do tego wywiadu:

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...783,1,727.html

użytkownik Kriss postawił ciekawą hipotezę dotyczącą postępowania Smudy. Pozwolę sobie zacytować:
Cytat:

~Kriss :
Teraz rozumiem dlaczego Franciszek Smuda poszedł do Sądu Polubownego , odszkodowanie jest bez podatku VAT , a tak wystawiając Wiśle fakturę musiałby z tego 23% odprowadzić do Urzędu Skarbowego , Wisla na wyroku Sadu jest stratna ,gdyż nie może odliczyć podatku VAT od odszkodowania
Czy ktoś może potwierdzić, ze faktycznie dzięki wyrokowi Sądu polubownego zyskałby na tym taką korzyść
Odpowiedz cytując