|
Naprawdę mielibyśmy zarobić na Jankowskim? :o Jeśli to prawda to nic tylko sprzedawać.
Guerrier w formie, ale przede wszystkim z dobrym nastawieniem to na pewno wyróżniający się u nas piłkarz. Jeśli jednak ma grać tak, jak ostatnio, to kwota w przedziale 1-2 mln euro byłaby na pewno dużym wytchnieniem dla naszego budżetu, napiętego jak plandeka na żuku.
Strata Burligi i Sadloka byłaby dużym osłabieniem, ze względu na ich uniwersalność i jakość piłkarską (ponadprzeciętną jak na warunki Ekstraklasy).
|