Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17766
Stary 14.11.2015, 10:17
Jeśli, któryś z tych grajków miałby odejść to zapewne najlepiej można zarobić na DG77 (1-1,5 mln euro) Wszyscy nie odejdą w jednym okienku.
Odpowiedz cytując