|
Od lat próbuję zrozumieć związek właścicielski TF z Wisłą i jestem ciekaw, czy Wisła otrzymuje z tytuły reklamy TF (koszulki, banery itp) jakiekolwiek pieniądze nie obciążone jak pożyczka (wraz z odsetkami)?
Jeśli nie (a jest taka ewentualność) to jest to układ bardziej niż chory. I tym bardziej nie uwierzę, że Cupiał chciałby umorzyć ten dług.
|