Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10262
Stary 13.11.2015, 19:04
Od lat próbuję zrozumieć związek właścicielski TF z Wisłą i jestem ciekaw, czy Wisła otrzymuje z tytuły reklamy TF (koszulki, banery itp) jakiekolwiek pieniądze nie obciążone jak pożyczka (wraz z odsetkami)?

Jeśli nie (a jest taka ewentualność) to jest to układ bardziej niż chory. I tym bardziej nie uwierzę, że Cupiał chciałby umorzyć ten dług.
Odpowiedz cytując