Jakbyśmy zaczęli od 4 ligi to nie wiem czy 10 lat byśmy awanswoali do Ekstraklasy!!! Przykład GKS Katowice. Tkwi w I lidze już pare ładnych lat!!! W 2005 roku zaczął występować w IV lidze i do dzisiaj nie udało im się powrócić do Ekstraklasy, a minęło 10 lat!!!
Chcecie taki scenariusz? Zwolennicy IV ligi

?