|
To wszystko idzie w stronę ogłoszenia upadłości Spółki - Wisła Kraków S.A. To na chwilę obecną jedyne rozwiązanie, które pozwoliłoby znieść balast długów. Ja się na prawdę dziwię jak można przypuszczać, że znajdzie się ktoś kto kupi zadłużony klub, w tym z długiem wewnętrznym i zewnętrznym - w takiej sytuacji Wisła nie ma żadnej ekonomicznej wartości, jakimi bowiem aktywami może pochwalić się obecnie nasz klub... Jeżeli prawdą jest, że Cupiał vide Telefonika domaga się pieniędzy za Wisłę plus spłaty zadłużenia to powiem szczerze ciężko mieć dobre zdanie o właścicielu, który w pierwszej kolejności zadłużył klub swoimi decyzjami a teraz na gwałt szuka kupca. Obawiam się jednak, że skoro sam Cupiał wraca do kraju pod koniec tego miesiąca to wszelkie negocjacje, doniesienia medialne należy traktować z przymrużeniem oka, co może świadczyć o tym, że decyzja już zapadła a jest nią ogłoszenie upadłości przed Świętami Bożego Narodzenia.
|