|
Miasto Kraków wyda 100 baniek na Wisłę bo prywatnemu właścicielowi zachciało się bawić przez kilkanaście lat w piłkę na zasadach pożyczki dla klubu?większe s-F trudno mi sobie wyobrazić.Może wróci w nieco zmienionej formie temat TS-u, jeśli rzeczywiście nie ma innego wyjścia niż oddanie Wisły przez TF. 100 baniek długu wobec TF to niespłacalna bzdura, mnie bardziej martwi te stale rosnące kilkanaście.te pieniądze naprawdę trzeba spłacić tylko kiedy i jak?
Ostatnio edytowane przez arti : 12.11.2015 o godz. 23:00.
|