Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10227
Stary 12.11.2015, 19:54
Panowie, gdyby BC naprawdę chciał, bo np. musi sprzedać Wisłę, to by sprzedał. Widocznie oferta nie była taka jakiej oczekiwał i widocznie, aż tak bardzo nie musi sprzedawać tych udziałów. Proste. Z drugiej strony jeśli chce kiedyś odzyskać swoje pieniądze (te mityczne 100 baniek) to czy doprowadzi do upadku Wisły? Musiałby być frajerem... No chyba, że kiedyś tam dawno temu, ubezpieczył tę inwestycję na grube miliardy i teraz będzie chciał "komuś" udowodnić, że "nic się nie dało zrobić" ale w to akurat nie wierzę... raczej bym był spokojny o to co dalej z Wisłą bo zapewne jakiś pomysł jest. A Kuchar? No cóż innego chłopina miałby powiedzieć, że "jednak mnie nie stać"? Spokojnie czekajmy do końca roku bo podobno, DO TEGO CZASU COŚ MA SIĘ WYJAŚNIĆ
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując