rozarian napisał(a):

Teraz dopiero sprawdziłem dokładniej występy Guerriera i lekko się zdziwiłem, że bramkowe statystyki ma sporo lepsze od Kalu Uche jeśli chodzi o występy w samej ekstraklasie. Ma gość naprawdę smykałkę do strzelania bramek i czyni to regularnie.
Natomiast, gdy weźmie się punktację kanadyjską (która chyba jest ważniejsza przy ocenie skrzydłowego), to tu już zdecydowanie ustępuje Kalu. Donald - 0,36/mecz, Kalu - 0,5/mecz.
Dziki DG jest najbardziej drogocennym klejnotem Wisły, wręcz klejnotami rodzinnymi (bez żadnych podtekstów )
|
Z całym szacunkiem do Ciebie, ale Uche (tfu zdrajca i uciekinier) to był przynajmniej 2 klasy lepszym grajkiem niż donald.
Statsy statsami ale ile Nam punktów już zabrał w tej rundzie?
Swoją drogą to mam wrażenie że w tym sezonie DG nie wykazuje szczególnego zaangażowania i mocno spuścił z tonu, zapewne czeka tylko na opóźnienia w przelewach i otwarcie furtki na rozwiązanie umowy.
Ja wiem że boryka się z urazem itd, ale skoro nawet nie ma ochoty na rozgrzewkę - (z relacji Wiślaka z lubina) to tym bardziej świadczy o jego profesjonalizmie
ostatni klejnot jak to nazwałeś co się na R22 przewinął to Błaszczykowski się nazywa