Kapcok7 napisał(a):

|
Czasem powołuje się piłkarzy kontuzjowanych na konsultacje, sprawdzenie stanu zdrowia, pogadankę, konsultacje z lekarzami kadry ect. Sarki jeszcze długą drogę ma przed sobą do wyjścia na boisko, na razie to może zagrać w karty.
|
nie no co Ty,
Sarki powinien już grać,
tylko jaki jest sens?
więc sztab go powoli wprowadza do ciężkich treningów,
by chłop był gotowy na rundę wiosenną