AS82 napisał(a):

|
Tego chyba nie było w najgorszym koszmarze: Macierewicz szefem MON , Ziobro MS ,Kamiński służby , i to wszystko zarzadzane z tylnego siedzenia przez Kaczyńskiego , ja prdl masakra...
|

Bęgowski chyba uda się na emigrację, wyznawcy gender zejdą do podziemia i utworzą Brygady Dewiantów, Arabski wróci z plaży w Hiszpanii przed oblicze prokuratora, może nawet ręcznika nie zdąży odwiesić, obca agentura będzie się musiał znowu maskować, przestaną kręcić za pieniądze podatnika filmy o Polakach mordujących Żydów i księżach pedofilach, Lis z Kraśką zniknie z ekranu TVP. Masakra

cdn.
