|
RozumieM krytykę Bogusia, bo bywa irytujący, choć akurat moim zdaniem ma za sobą udaną rundę. Ale Jankes? Co on Wam złego zrobił? Nie było ani jednego meczu, w którym byłby najsłabszym ogniwem. Moim zdaniem to solidny zawodnik. Chyba, że dalej marzymy o Wiśle Kasperczak anno Domini 2003?
Powód: Literówa
Ostatnio edytowane przez Adenalix : 10.11.2015 o godz. 10:23.
Do what you mean and mean what you do.
|