pomeran napisał(a):

|
Dziś Winnicki i Bosak zaorali lewaków u lisa. Ten pierwszy wypadł szczególnie dobrze. A to jak zgasił celinskiego i wyśmiał jego rdzennego amerykanina - very nice. A na deser ' z tym kolega to nie przesadzajmy' do takiej jednej lewej redaktorzyny michalskiego. Kto nie oglądał - niech żałuje. Można było się pośmiać.
|
Zaorali sprawnością retoryczną i ze względu na słabość intelektualną lewicy. Inna sprawa, że ruch narodowy jest impotentny i intelektualnie i kadrowo. Cały czas myślą kalkami z przełomu XIX/XX w.