Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
922
09.11.2015, 21:05
świetny pomysł! jestem za podziałem punktów (w sumie to nawet już teraz je możemy podzielić, a potem drugi raz jeśli nie będę na prowadzeniu..
).
arti