Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#922
Stary 09.11.2015, 21:05
świetny pomysł! jestem za podziałem punktów (w sumie to nawet już teraz je możemy podzielić, a potem drugi raz jeśli nie będę na prowadzeniu.. ).
Odpowiedz cytując