AS82 napisał(a):

|
Tego chyba nie było w najgorszym koszmarze: Macierewicz szefem MON , Ziobro MS ,Kamiński służby , i to wszystko zarzadzane z tylnego siedzenia przez Kaczyńskiego , ja prdl masakra...
|
No cóż... a wystarczyłoby, żeby cała POpierdółka w trakcie swoich rządów trochę więcej działała dla dobra ludzi, dla dobra całej Polski, zamiast jedzenia ośmiorniczek i kręcenia lodów, tudzież zrealizowania ponad 2600 mniejszych i większych, a zamiecionych pod dywan afer, a wszystko na baczność przed Merkel czy innymi Junckerami, a dzisiaj PiS nadal byłoby w opozycji i PO nie musiałoby się o nic martwić.
Jak to uczy nas Moliere: sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało...
