63.5 Kg napisał(a):

Oczywiście nie ma co oceniac rządu który formalnie jeszcze nie istnieje...
Jak dla mnie największy problem na te chwile to taki ze przyszly rząd wg. mnie nie jest rzadem Beaty Szydlo a niestety zbiorem ludzi narzuconych odgornie...
I tutaj może być ogromny problem...
|
Autorski rząd Szydło skończyłby się
rządem lobbystów.
ABGwislakABG napisał(a):

Poruszyles ciekawy temat wewnatrzkoalicyjny. Glinski premierem nie jest ku niezadowoleniu Go-losera. Nie podoba mu sie macocha. Dodatkowo mialm chrapke na MON. Ewentualny motyw juz jest. Podobno Kaczao juz byl u Kukiza by zapewnic sobie wotum zaufania w razie draki, czyli buntu Polen Zussammen. Tak to jest jak sie przygarnia chodzaca kompromitacje Go-losera niczym ojciec syna marnotrawnego.
Z Ziobro celnie.
|
Niestety umowa z SP i PR była zawarta, kiedy jeszcze Bronek był pewniakiem do reelekcji, a koalicja kordonowa całkiem realna, więc PiS robił co się dało. Teraz muszą za to płacić.