Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33629
Stary 09.11.2015, 19:20
Oczywiście nie ma co oceniac rządu który formalnie jeszcze nie istnieje...
Jak dla mnie największy problem na te chwile to taki ze przyszly rząd wg. mnie nie jest rzadem Beaty Szydlo a niestety zbiorem ludzi narzuconych odgornie...
I tutaj może być ogromny problem...