|
Oczywiście nie ma co oceniac rządu który formalnie jeszcze nie istnieje...
Jak dla mnie największy problem na te chwile to taki ze przyszly rząd wg. mnie nie jest rzadem Beaty Szydlo a niestety zbiorem ludzi narzuconych odgornie...
I tutaj może być ogromny problem...
|