Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
33625
09.11.2015, 19:01
DysoN
napisał(a):
Gwiazdzisty, wasze bolszewickie metody i argumentacja w stylu "a u was bija Murzynów" do mnie nie trafiaja
Wasz, prosty, robotniczy umysł, ukształtowany jedynie słuszną propogandą, nie jest jak widać w stanie zrozumieć że istnieje więcej niż jeden rodzaj zła. Dla Was, towarzyszu Gwiazdzisty, partia przewidziała zaszczytną rolę, zginiecie pierwsi w prowokacji jaką będzie usprawidliwiać atak na Królewiec.
Albo za dużo dzisiaj wypiłeś albo najwyraźniej masz zły dzień.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty