Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33625
Stary 09.11.2015, 19:01
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Gwiazdzisty, wasze bolszewickie metody i argumentacja w stylu "a u was bija Murzynów" do mnie nie trafiaja Wasz, prosty, robotniczy umysł, ukształtowany jedynie słuszną propogandą, nie jest jak widać w stanie zrozumieć że istnieje więcej niż jeden rodzaj zła. Dla Was, towarzyszu Gwiazdzisty, partia przewidziała zaszczytną rolę, zginiecie pierwsi w prowokacji jaką będzie usprawidliwiać atak na Królewiec.
Albo za dużo dzisiaj wypiłeś albo najwyraźniej masz zły dzień.